Denizli VİP transfer

Denizli VİP Havaalanı Transfer

Denizli’ye havayolu ile seyahat ediyorsanız, havaalanında şehre ulaşmak ve sonra araç kiralamak zorunda değilsiniz. Denizli Oto Kiralama sayfalarımızdaki yer alan telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşarak, uzaktan en güvenli şekilde ödeme seçeneklerimizi kullanarak, VİP sınıftaki aracınızı seçerek, kiralamanızı yapabilir ve özel şoför ile karşılanmanızı sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimiz, şehir dışından gelen misafirlerimizin olduğu kadar, yurtdışından gelen misafirlerimizin de sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. Aynı şekilde, Denizli’de yerleşik bir firmaya sahipseniz, şehir dışından gelen misafirlerinizi VİP karşılama ile havaalanından almamızı sağlayarak, şirketinizin sahip olduğu prestiji pekiştirebilir, misafirinizi kendi mekanınızda karşılayarak, etkileyici bir ilk intiba sağlayabilirsiniz. Havaalanından şehrin her yerine ve diğer çevre bölgeye, VİP transfer hizmeti vermekteyiz.

Havaalanı Otopark Ücreti

Özel aracınızla havaalanına gidip, park yerinde bir gün veya birkaç gün aracınızı bırakıp, geri döndüğünüzde yine kendi aracınızla rahat bir şekilde şehre dönmeyi planlıyorsanız, havaalanı park ücretini gördüğünüzde şaşırmanız muhtemel bir durumdur. Yoldan döndüğünüz anda, yorgun olmanıza rağmen araç kullanmak zorunda kalmanız, trafikle cebelleşmeniz de, bu durumun tuzu biberi olabilir. Bu durumdan kurtulmanızın yolu; Denizli Oto Kiralama firmamızı arayarak, son model lüks araçlarımız ve özel şoför ile havaalanına VİP transfer hizmetimizden yararlanmanızdır. Özellikle yoldan gelmiş olduğunuzda; klimalı aracımız, rahatınız için dizayn edilmiş masa ve koltukları ile birlikte, en usta şoförlerimizden biri ile şehre dönmeniz, yolculuğun bütün yorgunluğunu atmanızı sağlayacaktır.

Denizli Havaalanı Şehre Mesafesi

Toplu taşıma araçları ile havalimanından şehre dönme fikri, başlangıçta cazip gibi görünse de, ellerinde bavulları ile aynı araca doluşan diğer insanlar sebebiyle, ekonomik davrandığınıza üzülebilirsiniz. Şehre olan uzun mesafe, yol boyunca rahatsız olduğunuzu düşündüğünüzde, daha fazla ücret ödemeyi göze almanıza sebep olabilir. Havalimanında şehre, rahatınızı ve konforunuzu en üst seviyede sağlayan son model araçlarımız ile transfer hizmetimizden almak, sizi mutlu edecektir.