Denizli transfer

Denizli Transfer Fiyatları ( BİNEK ARAÇ)

DENİZLİ -PAMUKKALE VE KARAHAYIT                                                    75 TL

DENİZLİ – ÇARDAK HAVAALANI                                                                100 TL

DENİZLİ – İZMİR VE HAVAALANI                                                              450 TL

DENİZLİ  – ANTALYA VE HAVAALANI                                                      450 TL

DENİZLİ – DALAMAN HAVAALANI                                                            500 TL

DENİZLİ – BODRUM MİLAS HAVAALANI                                                550 TL

Denizli Transfer Fiyatları ( V. İ. P.)

DENİZLİ – PAMUKKALE VE KARAHAYIT                                                 100 TL

DENİZLİ – ÇARDAK HAVAALANI                                                                200 TL

DENİZLİ – İZMİR VE HAVAALANI                                                               800 TL

DENİZLİ  – ANTALYA VE HAVAALANI                                                       800 TL

DENİZLİ – DALAMAN HAVAALANI                                                             850 TL

DENİZLİ – BODRUM MİLAS HAVAALANI                                                 900 TL

Denizli transfer hizmetleri

Denizli Rent A Car olarak, son model lüks sınıf araçlarımız ile VIP transfer hizmetimizi sunmakta mutluluk duyarız. Bölgede alanında tek olan Denizli Rent A Car, tüm konforu sağlayan iç dizaynı yenilenmiş lüks araçlarımız ve tüm profesyonellik belgelerine sahip şoförlerimiz ile sizin, ailenizin ve tüm misafirlerinizin seyahatleriniz, güvenli ve rahat bir şekilde, keyifle yapmanızı ve kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. VIP rent a car hizmetimizden; kendiniz, aileniz ve şehir dışından gelen misafirleriniz için faydalanabilir, zaman zaman son derece sıkıcı hale gelebilen transfer işini, en keyifli geçen zamanlara çevirebilirsiniz. Araç kiralamanın çok ötesinde, sizleri çok değerli bir misafir gibi ağırladığımız VIP transfer hizmetimiz, adıyla tezat, son derece makul fiyatlarla sunularak, bir kere değil, her VİP transfere ihtiyaç duyduğunuz seferde bizimle çalışmanız sağlanmaktadır.

Denizli Havaalanı transfer

Şehir dışından gelecek olan misafirlerinizi, işinde son derece tecrübeli uzman şoförlerimiz ile aldırmanız ve bulunduğunuz yere getirtmeniz mümkündür. Böylece son derece değerli vaktinizi, havaalanında park yeri aramak ve misafirinizi beklemek için geçirmemiş olursunuz ve diğer önemli işlerinizle ilgilenmek için zamanınız kalır. Misafirinizde, en son dekorasyon teknolojileri ile modifiye edilmiş iç dizaynlı lüks araçlarımız ile son derece konforlu bir yolculuk yaparak, sizin tarafınızdan gördüğü değer karşısında minnettar kalır. Denizli dışından gelip, Denizli ve çevresinde birkaç noktadaki işlerinizi halletmek amacındaysanız, VIP karşılama hizmetimizden yararlanabilir, iki nokta arasındaki yolculukta rahat bir şekilde seyahat ederken, bir yandan işlerinizi yapmaya devam edebilir ve zamanı geldiğinde yine havaalanına dönebilirsiniz.

Randevu VIP Araç Kiralama

Bazen sadece sevdiğiniz kişiyi etkilemek ve çok özel bir gününüzü daha da özel hale getirmek için, VIP araç kiralama yapmak istersiniz. Özel şoförünüz ile gidip alacağınız kişiyi, son model araca binmesi için yardım ederken, kendiniz de sevdiğiniz de çok özel insanlar olduğunuzu hissedersiniz. Tüm gece boyunca sizi kapıda bekleyen bir özel şoför ve lüks bir araçtan daha özel çok az şey vardır. Bu şekilde yapacağınız bir organizasyon sayesinde, gece boyunca daha rahat eder ve yiyecek içecek konusunda, daha sonra trafiğe çıkmayacağınız için, herhangi bir kısıtlama hissetmezsiniz.

Denizli Sünnet Araç Kiralama

Biricik oğlunuzun en önemli ve hayatı boyunca hatırlayacağı bu önemli olayı, lüks bir araç ile konvoya katılmak suretiyle taçlandırabilirsiniz. VIP transfer hizmetimiz sayesinde, siz sadece oğlunuzun bu güzel gününün keyfini çıkartın, gerisini şoförümüze bırakın.